Олы Кайбычта өстәл теннисы буенча турнир узды

2019 елның 11 апреле, пәнҗешәмбе
Бүген "Салават күпере" спорт-сәламәтләндерү комплексында Кайбыч районы башлыгы призларына өстәл теннисы буенча район турниры узды. Турнирда 3 оешма һәм 11 авыл җирлеге катнашты. Нәтиҗәдә, оешмалар арасында беренче урынны Совет-Башкарма комитет командасы, икенче урынны Эчке эшләр бүлеге, өченче урынны район үзәк хастаханәсе алды. Гомуми зачетта Чүти авыл җирлеге теннисчылары җиңү яулады. Икенче-өченче урыннарны Иске Тәрбит һәм Кошман авыл җирлекләре командалары яулады. Җиңүчеләрне һәм призерларны район башлыгы исеменнән "Форпост" үзәге директоры Юрий Михайлов котлады. Җиңүчеләргә Кубок, истәлекле медальләр, дипломнар һәм кыйммәтле бүләкләр тапшырылды. Калган призерлар медальләр һәм дипломнар белән бүләкләнде.
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: